Registry equipment

program do obsługi zleceń – Atinea jest firmą programistyczną dostarczającą zaawansowane usługi IT klientom na całym świecie. Naszą ofertę kierujemy głównie do średnich i dużych firm poszukujących indywidualnych rozwiązań. W zależności od potrzeb oferujemy dwa rodzaje usług: tworzenie aplikacji na zamówienie oraz outsourcing IT.
Atinea działa od roku 2008 i obecnie zatrudnia ponad 30 programistów. Ponad połowa przychodów spółki pochodzi z USA i Europy Zachodniej. Jej powstanie zamknęło pewien etap naszej kariery zawodowej i otworzyło następny. Jesteśmy głęboko przekonani, że będzie on niezwykle owocny i twórczy. Zanim jednak napiszemy parę słów o przyszłości, wróćmy na chwilę do przeszłości.

Advertisements

About victorgreenpl

program do obsługi zleceń - Atinea jest firmą programistyczną dostarczającą zaawansowane usługi IT klientom na całym świecie. Naszą ofertę kierujemy głównie do średnich i dużych firm poszukujących indywidualnych rozwiązań. W zależności od potrzeb oferujemy dwa rodzaje usług: tworzenie aplikacji na zamówienie oraz outsourcing IT. Atinea działa od roku 2008 i obecnie zatrudnia ponad 30 programistów. Ponad połowa przychodów spółki pochodzi z USA i Europy Zachodniej. Jej powstanie zamknęło pewien etap naszej kariery zawodowej i otworzyło następny. Jesteśmy głęboko przekonani, że będzie on niezwykle owocny i twórczy. Zanim jednak napiszemy parę słów o przyszłości, wróćmy na chwilę do przeszłości.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s